Firma Amtec powstała w 1991 roku. Od tamtego czasu jest dystrybutorem i promotorem renomowanego sprzętu muzycznego takiego jak Hughes&Kettner® czy HK Audio®. Naszym celem jest popularyzacja nowej jakości muzyki, dlatego też zajmujemy się dystrybucją tylko najlepszych i sprawdzonych firm produkujących sprzęt muzyczny.

Od początku istnienia skupiliśmy się na dwóch niemieckich markach: Hughes&Kettner® oraz HK Audio®. Uważamy, że jest to najlepszy sprzęt muzyczny w swojej klasie i warty jest wydanej na niego każdej złotówki. Wiele pochlebnych opinii zebranych przez wszystkie lata utwierdza nas w przekonaniu, że nie jest to tylko puste hasło, a prawdziwy stan rzeczy.

HK Audio®

Przez ostatnie 30 lat, nazwa HK Audio® stała się w Europie synonimem systemów nagłośnieniowych o najwyższej jakości. Stworzone w Niemczech, systemy są efektem życiowej pasji i pogoni za wizją osiągnięcia perfekcyjnego dźwięku.

Od samego początku, celem firmy było zaspokojenie potrzeb klientów, którym nie wystarczały standardowe rozwiązania. Inżynierowie i muzycy pod egidą marki HK stworzyli sprzęt na miarę ich oczekiwań, łaczący dźwięk najwyższej jakości oraz łatwość obsługi. W ten sposób powstało kompleksowe rozwiązanie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia techniki. Dziś HK Audio® oferuje systemy zaspokajające potrzeby różnorodnych klientów: począwszy od przedsięwzięć prywatnych i występów solowych, aż do imprez masowych z publicznością rzędu 50 000 i więcej.

Strona internetowa: http://www.hkaudio.com/

 

Hughes&Kettner®

Od samego początku, celem firmy było zaspokojenie potrzeb klientów, którym nie wystarczały standardowe rozwiązania. Inżynierowie i muzycy pod egidą marki HK stworzyli sprzęt na miarę ich oczekiwań, łaczący dźwięk najwyższej jakości oraz łatwość obsługi. W ten sposób powstało kompleksowe rozwiązanie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia techniki.

Na całym świecie marka Hughes&Kettner® uchodzi za synonim jakości. Ze sprzętu tej firmy korzystają znani artyści i zespoły m. in. Aerosmith, ZZ Top, Elton John, Murder Dolls.

Strona internetowa: http://www.hughes-and-kettner.com/

Zakres usług

Już od ponad 25 lat uczestniczymy w aktywnym życiu polskiej sceny muzycznej. Naszym głównym zadaniem przez te lata była dystrybucja sprzętu muzycznego naszych partnerów. Jednak nie należy zapominać ze z sukcesem działamy również na innych polach.

 • Sprzedaż kolumn i wzmacniaczy wiodących marek.

 

 • Instalacjami sprzętu nagłośnieniowego w obiektach:

  • Kluby i dyskoteki
  • Hotele i restauracje
  • Sale konferencyjne
  • Szkoły i przedszkola
  • Kościoły
  • Baseny
  • Dowolne inne obiekty
  • Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu muzycznego firm, których sprzedaż prowadzimy.

 

Z kim współpracujemy?

Ciągły rozwój nowych technologii i zalew sprzętu w branży muzycznej powodują wątpliwości i niepewność dobrego zakupu u klienta. Oferując sprzęt najwyższej jakości stajemy naprzeciw jego oczekiwaniom. Proponujemy rozwiązania najlepsze w swojej klasie, służące klientowi jako narzędzie pracy, hobby lub rozrywka. Współpracujemy ze sprzedawcami potrafiącymi docenić i zaprezentować klientowi przewagę sprzętu produkowanego w Europie, posiadającymi potrzebną wiedzę i doświadczenie, którym chętnie dzielą się ze swoimi klientami.

Prowadzisz firmę muzyczną i szukasz dobrych, niezawodnych technologii? Męczy Cię ciągłe świecenie oczyma przed klientem mającym pretensje co do jakości zakupionego towaru? Nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Skontaktuj się z nami ku uciesze Twoich klientów.

Dlaczego warto nam zaufac?

 • Jesteśmy jedynym dystrybutorem każdej ze sprzedawanych marek.
 • Prowadzimy autoryzowany i wyłączny serwis na terenie kraju każdego sprzedawanego urządzenia.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej jako firma oraz zatrudniamy wykwalifikowany personel posiadający wiedzę oraz niezbędne doświadczenie.

Zapraszamy do współpracy!

Aby uzyskać więcej informacji napisz pod adres biuro@amtec.pl